İpek Kirpik Seti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İpek Kirpik Seti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İpek Kirpik Seti alırken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir bununla ilgili bir yazı hazırladık.

  • İpek kirpik çok ciddi bir iş dir. Yanlış veya hatalı uygulamalar yaptığınız zaman müşterinizi kaybedebilir , daha büyük problemler yaşayabilirsiniz.
    Tüm bunları engellemek adına , çok iyi bir yerden iyi malzemeler, çok iyi birinden de eğitim almanız gerekir. Ancak bu şekilde başaralı olabilirsiniz.
  • Öncelikle büyük bir ipek kirpik seti varsa onu değerlendirin. Çünkü maliyet açısından büyük setler daha karlı oluyor. İçinde malzeme olarak fazla olduğu için uzun zaman kullanabiliyorsunuz ve sürekli daha yüksek maliyetlere siparişleri tekrarlamaya gerek kalmıyor.
  • Kirpikleri kullanabileceğiniz şekilde alın. Yani aynı boy ve kalınlıktan fazlaca almak yerine değişik ve farklı boylardan alıp çeşitliliğinizi arttırabilirsiniz. Bütün bunları nerden bilebilirim derseniz öncesinde İpek Kirpik Eğitimi almanızı tavsiye ederiz. Yani eğitim almadan ya da bir ipek kirpik uzmanına danışmadan boy ve kalınlık seçimi yapmayın.
  • İpek Kirpik Yapıştırıcısına çok dikkat edin. Piyasada farklı farklı yapıştırıcı var. Kokusu çok keskin olanların kalıcılık süresi yüksektir ama dikkat edin bunlarda çok göz yakarlar. Koku keskinliği az olanları hassas göz yapısı olan müşterilerinize kullanabilirsiniz. Ben bu yüzden 2 ayrı İpek kirpik yapıştırıcısı tercih ediyorum.
  • Set içerisinde malzemeleri öncesinde bir kontrol edin.
  • İpek Kirpik malzemelerinin profesyonel bir çanta içerisinde olmasına özen gösterin. Müşterilerinizi etkilemek ve profesyonel olduğunuzu göstermek istiyorsanız güzel şık bir çanta içerisinde olması gerekir.
  • İpek Kirpik sertifikanızı almayı unutmayın .

Bunlar benim İpek Kirpiğe yeni başlayan meslektaşlarım için önerilerim , umarım işinize yaramıştır.

En iyi İpek Kirpik Seti ni görmek için tıklayınız.

Daha detaylı bilgi ve ipek kirpik malzemeleri siparişi için 444 3 671 i arayabilirsiniz.

İpek Kirpik Eğitmeni
Nurgül Kolukırık
ipek kirpik

Bir cevap yazın