İpek Kirpik

İpek Kirpik Uygulamaları

İpek kirpik bir kirpik uzatma ve kirpik ekleme sistemidir. Birden fazla İpek Kirpik Uygulaması ve farklı İpek Kirpik Malzemeleri mevcuttur.

İpek Kirpik

İpek Kirpik

Tekli İpek Kirpik Uygulaması : Her bir kirpiğinizin üzerine tek tek ipek kirpikler eklenir. Boyları ve kalınlıkları vardır. İstediğiniz doğal görüntüyü bu ipek kirpik yöntemiyle elde edebilirsiniz.

3D İpek Kirpik Uygulaması : 3D Kirpikler kirpik yoğunlaştırma ve dolgunlaştırma sistemidir. 3 ayrı kirpik yan yanadır ve hepsi tek bir uca bağladır. Bu sistemde her bir kirpiğinize 3 tane birden kirpik ekleme yapılmış olur.
Örneğin ; Toplamda Sağ gözünüzde 30 tane kirpik var olduğunu varsayalım.

Tekli ipek kirpik sistemiyle işlem sonucunda kirpik sayınız yine 30 olarak kalacaktır. 3D İpek Kirpik sisteminde ise 30.3  =90 tane kirpiğe ulaşmış olacaksınız.
Kısaca kirpikleriniz seyrekse 3D İpek Kirpik Malzemeleri , kirpik sayınız normalse tekli ipek kirpik Malzemeleri kullanmalısınız .

Mink İpek Kirpik Uygulaması : Mink lash olarak da bilinir. Sincap a benzer bir hayvan olan vizon un kılından üretilir ve direkt olarak kirpik formuna sokulur. Bu hayvanlar öldürülme sadece kılları budanır.
Gözlerinde daha özel bir ürün ve ağırlık hissetmek istemeyenler için Mink kirpik idealdir.

İpek Kirpik Uygulama Videosu